Wdrażanie norm europejskich (EN) i międzynarodowych (ISO)

Wdrażanie norm europejskich (EN) i międzynarodowych (ISO)

Mamy przyjemność zaoferować Państwu:

- projektowanie i wdrażanie systemów zarządzania jakością wg norm międzynarodowych PN-EN ISO 9001 oraz systemów zarządzania jakością w spawalnictwie PN-EN ISO 3834;

- wdrażanie norm spawalniczych u wytwórców elementów metalowych takich jak: PN-EN 1090-2, PN-EN 15085-2, dyrektywy ciśnieniowej, norm z serii AD 2000.

Wytwórca chcący uzyskać certyfikat wydany przez jednostkę notyfikowaną o spełnieniu wymagań którejś z wyżej wymienionych norm musi wykazać podczas audytu certyfikującego, że w jego zakładzie podczas produkcji wymagania danej normy są spełniane.

W ramach projektowania i wdrażania systemu określamy co firma musi spełnić, opracowujemy wymaganą dokumentację, wdrażamy wymagania stawiane przez normę w przedsiębiorstwie, nadzorujemy wszystkie działania wdrożeniowe do momentu uzyskania certyfikatu, o który zakład się ubiega.


Kolejność działań przy wdrażaniu:

  1. Analiza firmy pod kątem wdrażanego systemu
  2. Stworzenie projektu systemu
  3. Opracowanie wymaganej dokumentacji systemowej
  4. Szkolenie pracowników
  5. Wdrożenie systemu
  6. Audyt wewnętrzny
  7. Certyfikacja

 

Podczas wdrażania gwarantujemy:

  • dopasowanie harmonogramu prac do potrzeb Klienta
  • profesjonalne i skutecznie wdrożenie systemu

 

To nas wyróżnia!
Nasze działania podczas przygotowania zakładu do certyfikacji są ukierunkowana na rozwiązania praktyczne, pomagające - a nie przeszkadzające - w codziennej pracy. Fakt ten jest niejednokrotnie wielce doceniany przez naszych Klientów.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.